O nás

Odborná izolace prémiovými pěnami EXY SPRAY SYSTEM®

Jsme certifikovaná firma na aplikaci špičkových PUR pěn EXY SPRAY SYSTEM®, které dokážou výrazně snížit vaše náklady na vytápění až o 70 %.

Prémiová kvalita od renomovaného výrobce

Naše pěny dodává přední výrobce, společnost Honter®, která se specializuje na výrobu a dodávky různých typů pěn již více než 30 let nejen v Evropě, ale i v Kanaďe a USA. Společnost Honter® je známá svou kvalitou, spolehlivostí a inovativními řešeními a její produkty jsou využívány všude tam, kde je třeba špičkové izolace. Mají dlouholeté zkušenosti a jsou respektovaným partnerem pro mnoho firem. Společnost HONTER COMPANY s.r.o. implementovala úspěšně systém managementu kvality dle ISO 9001: 2015 a od 15.03.2024 je nově držitelem ISO certifikátu.

Investujte do kvality a šetřete náklady

Naše odborná aplikace a použití prémiových pěn EXY SPRAY SYSTEM® zaručuje maximální efektivitu izolace, která výrazně sníží Vaše náklady nejen při vytápění, ale i při klimatizování. Investice do špičkové izolace Honter® se Vám rychle vrátí a zároveň zvýší komfort a hodnotu vaší nemovitosti.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak Vám prémiová pěnová izolace EXY SPRAY SYSTEM® může pomoci ušetřit peníze a zvýšit pohodlí ve vaší nemovitosti.